7.4. – 20.kolo: SKR – TJ Kunice 0:1 /0:0/

07.04.2013 14:29

Zjednodušeně by se dalo říct, že o výsledku rozhodly neproměněné šance z prvního poločasu.

Ovšem nehraje se na „kdyby“, ale na góly. V první půli se dostali do dobrých situací Haifler (dvakrát před gólmanem, který mu míč pádem pod nohy ukopl) a Čech (nezkrotil prudký centr Mužíka dostatečně rychle).

Po přestávce se sice přesunula hra převážně na polovinu Kunic, ovšem bez větší příležitosti. Ve 43. minutě zahrávali hosté rohový kop, který prodloužili na první tyči, a míč zapadl na zadní do sítě – 0:1. Ve zbývajícím čase se převaha SKR stupňovala, ale opět bez efektu. Největší šancí byla hlavička při rohovém kopu, kterou brankář Kunic vyrazil. Na druhé straně podržel při úniku domácí Helebrant.

První mistrovské utkání na jaře a hned ztráta.

Sestava:

Helebrant Tomáš - Galia Michael - Beneš Jiří, Krob Jiří, Krupička Martin - Sekunda Matěj, Hamouz Robert, Ludvík Tomáš, Čech Jan (45. Titlbach Dominik) – Haifler Jaroslav, Mužík Pavel.