24.3. – příprava: Tatran Rakovník – SKR 0:4 /0:0/

24.03.2013 14:15

Branky: Krupička 2, Sekunda, Mužík

V první půli drželi hosté míč, ale jejich kombinace postrádaly moment překvapení a přímočarost. Pár náznaků (Mužík, Krupička, Čech) nevedlo k přesnému zakončení.

Druhá část přinesla zrychlení hry SK a gólové situace. Ve 41. minutě utekl po dlouhém nákopu Mužík a jeho lob přes gólmana pojistil Sekunda – 0:1. Ve 44. přišel nákop Cajthamla, po němž proměnil únik Krupička – 0:2. A než naskočila další minuta, vyústilo napadání hráčů SKR v další Krupičkův nájezd – 0:3. Ve 47. prokázal svoji rychlost Mužík a po úniku propálil z úhlu gólmana domácích – 0:4! Ve zbytku zápasu držel hostující tým hru pod kontrolou, ovšem stále mu chybělo více odvahy jít do vápna a do zakončení, takže se skóre nezměnilo.

Jistota v obraně, ale rozpaky s přechodem do útoku a razancí v zakončení.

Sestava:

Helebrant Tomáš - Galia Michael - Beneš Jiří, Krob Jiří, Krupička Martin - Čech Jan, Hamouz Robert, Ludvík Tomáš, Titlbach Dominik – Mužík Pavel, Sekunda Matěj; střídali: Hruška Pavel, Dyršmíd Matěj.