24.10. – příprava: SKR – Sparta Lužná 3:0 /1:0/

24.10.2012 20:17

Branky: Haifler 2, Krob

Lužná se představila jako dobře bránící tým, který držel domácí v prvním poločase mimo dostřel. Nutno říct, že mu to žlutomodří usnadnili. Ani při dobrých centrech Hrušky, Roberta Hamouze či Haiflera se nenašel nikdo, kdo by šel důrazně za gólem. Tuto jednoduchou činnost předvedl Krob ve 24. minutě, kdy prošel od poloviny až k malému vápnu a razantní střelou otevřel skóre – 1:0. To bylo už po dvou bleskových úderech hostujícího Vejvody, které likvidovali obránci s gólmanem s velkým vypětím. Po přestávce získal SKR postupně převahu. Ve 35. minutě posunul míč do dobré pozice Haifler Vávrovi, ale tomu se balon zamotal. Ve 41. si oba aktuální útočníci vyměnili role, a bylo  2:0. V závěrečných deseti minutách se šance rakovnických množily. Důraz chyběl Skramuskému, přesnost, Sekundovi, štěstí při hlavičce Krobovi. Nakonec se prosadil po individuálním průniku podruhé Haifler – 58. minuta – 3:0.

Sestava:

Helebrant Tomáš - Galia Michael - Skoupý Lukáš, Krob Jiří, Titlbach Dominik - Hruška Pavel, Hamouz Robert, Čech Jan, Vávra Bronislav – Haifler Jaroslav, Sekunda Matěj; střídali: Skoupý Filip, Skramuský Albert.