16.9. – 6.kolo: SKR – SK Union Čelákovice 8:1 /5:0/

16.09.2012 22:11

Branky: Galia 2, Ludvík 2, Krob, Krupička (penalta), Mužík, Hruška

Druhé vítězství v soutěži bylo opět vysoké, dokonce se blížilo magické desítce. Objektivním faktem je, že soupeř měl tým poskládaný z poloviny z mladších žáků.

Cenná byla tentokrát vůle po gólu, kterou naplnil hned ve 2. minutě svojí premiérovou trefou Krob, jenž se vrhl po přetaženém rohu hladově na přihrávku Krupičky – 1:0. V 7. minutě pak přidal klid Krupička po ruce hostujícího obránce z penalty – 2:0. V následujících minutách se valily útoky SKR na branku, ale chybělo překvapivé řešení, obzvlášť v situacích tváří v tvář gólmanovi Čelákovic. Ve 26. se konečně prosadil zprava Galia – 3:0. Stejný hráč potvrdil svoji aktivitu ve 33. minutě, kdy dorazil míč, který neprocedil přes brankáře Lukáš Hamouz – 4:0. O minutu později se narodila nejhezčí gólová akce. Lukáš Skoupý rozehrál na Beneše, který posunul nabíhajícímu Galiovi. Ten poslal ukázkovou křížnou přihrávku Ludvíkovi, jenž konečně samostatný nájezd vyřešil fotbalově – 5:0.

Na začátku druhé půle přišla odměna pro bojující hosty. Po několika nešikovných zákrocích bránících hráčů SKR se jim nabídla šance k zakončení – 39. minuta – 5:1. Ve 48. se probil ke gólu Mužík – 6:1. přestože skóre bylo příznivé a převaha neustálá, chyběla fotbalová lehkost. Tu předvedl až v 62. minutě Ludvík, když se v úniku kličkou na velkém vápně zbavil brankáře – 7:1. Své přesvědčivé vítězství zakončili domácí pohlednou akcí v 69. minutě. Na pravé straně si vyměnili míč Čech s Hruškou, Galia po kolmici poslal zpětnou přihrávku před bránu, kde byl sice Titlbach zablokován, ale Hruška důrazně zakončil – 8:1!

Výsledek výborný, kdy jsme si naposledy něco takového užili!?!