14.10. – 10.kolo: SKR – Tatran Sedlčany 0:2 /0:1/

15.10.2012 22:13

Od úvodních minut se oba týmy snažily o fotbal, ovšem hosté přidali navíc větší důraz v soubojích a pohyb bez míče. Branka v 17. minutě byla logickým vyústěním jejich převahy. Přihrávku středem obrany stačil ještě včasným vyběhnutím vypíchnout Helebrant, ale k odraženému míči se žádný z rakovnických nedostal – 0:1. I přesto, že byli hráči Sedlčan aktivnější a ovládali hru, bylo ve 25. minutě vyrovnáno. Po rozehrané standardce poslal Krupičkův centr hlavou do sítě Robert Hamouz. Bohužel asistent odmával ofsajd, v němž stál jiný hráč, a sudí jej odpískal. Druhá půle začala ještě hůř než první. Obraz hry se nezměnil a navíc ve 41. minutě soupeř rychlou kombinací od půlící čáry rozebral obranu SKR – 0:2. s přibývajícím časem se hosté soustředili na bránění výsledku, domácí získali územní převahu a v 57. minutě opět dopravili míč do sítě, když prolétl houfem hráčů na malém vápně. Ovšem opět se mával a pískal ofsajd. V 62. minutě prošel zprava k brankové čáře Galia, ale jeho přihrávku zlikvidoval před Mužíkem gólman Sedlčan. Více už hráči SK nevyprodukovali.

Hosté byli ve všech směrech lepší. K lepšímu výsledku by muselo pomoci velké štěstí.

Sestava:

Helebrant Tomáš - Galia Michael – Beneš Jiří, Krob Jiří, Krupička Martin - Hruška Pavel (53. Sekunda Matěj), Ludvík Tomáš, Hamouz Robert, Čech Jan (53. Skoupý Filip) - Haifler Jaroslav, Mužík Pavel.